м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Породний грумінг

Породний грумінг та виставкова підготовка собак  — дуже відповідальна робота!

Породний грумінг та  виставкова підготовка собак   – це дуже відповідальне завдання для грумера. Ціль роботи полягає в тому, щоб максимально наблизити собаку до  стандарту FCI  відповідної породи, починаючи від якості шерсті, і закінчуючи  анатомічними  особливостями.

Види породного та виставкового грумінгу

Загальне завдання всього професійного грумінгу — створити ідеальну собаку. Говорити про те, чи потрібен грумінг для виставки чи ні, дуже складно, тому що, будь-яка виставка — це шоу і собака має бути підготовлений до нього.  Для участі у виставках має бути хоча б мінімальний грумінг, необхідний для рингу. Вимоги до виставкової собаки включають: чисто вимита шерсть, пострижені нігті, почищені вуха і зуби,.Отже породний та шоу грумінг поділяється на грумінг гдадкошерстних, жосткошерстнихта та  довгошерстних  порід собак .

Виставковий грумінг не терпить недбалості та помилок

Для жосткошерстних порід  — це обов’язковий триммінг, а для порід які стрижуться — це правильна породна стрижка ножицями. У разі необхідності  використовується спеціальна  виставкова  косметика —  шампуні, які підкреслюють яскравість окрасу,  текстуруючі шампуні, різноманітні спреї та  пінки, які полегшать фінішну укладку та зберігають ефектний зовнішній вигляд шерсті собаки протягом декількох виставкових днів. Адже собака повинна виходити в ринг максимально підготовленою  по екстер’єру.

Саме тому грумер, який готує виставкових  собак , перш за все повинен досконально знати стандарти породи, особливості типів шерсті та їх підготовки, сучасні тенденції грумінгу.

Ми готуємо до виставки в  наступні породи собак, а саме :

🔸 породний грумінг Джек Рассел Тер’єра

🔸 породний грумінг Парсон Рассел Тер’єра

🔸 породний грумінг Вест Хайленд Вайт (Уайт) Тер’єра

🔸 породний грумінг Вельш Тер’єра

🔸 породний грумінг Фокс Тер’єра

🔸 породний грумінг Ягд Тер’єра

🔸 породний грумінг Такси Жосткошерстної

🔸 породний грумінг Брюсельського/Бельгійського Грифона

🔸 породний грумінг Цвергшнауцера.

🔸породний групінг Голден Ретривера

🔸породний грумінг Кінг Чарльз Спаніеля

🔸породний грумінг Вельш-корги

Рекомендація:

Якщо ви збираєтесь  робити своїй собаці  виставкову кар’єру, то з усіх питань догляду та підготовки до виставок, звертайтесь до майстрів породників. Так як  далеко не кожний  грумер може зробити якісну підготовку шерсті , враховуючи нюанси та особливості притаманні індивідуально певній породі собак.

Хочете записати собаку на виставковий грумінг ? Тоді, будь — ласка, зателефонуйте нам заздалегідь!  У цьому випадку бажано прийти в салон на «пробний грумінг».

 

 

Cart