м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Породний грумінг

Породний грумінг та виставкова підготовка — дуже відповідальна робота!

Породний грумінг та  виставкова підготовка   – це дуже відповідальне завдання для грумера. Ціль роботи полягає в тому, щоб максимально наблизити собаку до  стандарту відповідної породи, починаючи від якості шерсті, і закінчуючи  анатомічними  особливостями.

Для порід, які триммінгуються — це обов’язковий триммінг, а для порід які стрижуться — це правильна породна стрижка ножицями. У разі необхідності  використовується спеціальна  виставкова  косметика —  шампуні, які підкреслюють яскравість окрасу,  текстуруючі шампуні, різноманітні спреї та  пінки, які полегшать фінішну укладку та зберігають ефектний зовнішній вигляд шерсті собаки протягом декількох виставкових днів.

Виставковий грумінг не терпить недбалості та помилок, адже собака повинна виходити в ринг максимально підготовленою  по екстер’єру.

Саме тому грумер, який готує виставкових  собак , перш за все повинен досконально знати стандарти породи, особливості типів шерсті та їх підготовки, сучасні тенденції грумінгу.

Ми готуємо до виставки в основному породи собак з жорстким типом шерсті, а саме це:

🔸 породний грумінг Джек Рассел Тер’єра

🔸 породний грумінг Парсон Рассел Тер’єра

🔸 породний грумінг Вест Хайленд Вайт (Уайт) Тер’єра

🔸 породний грумінг Вельш Тер’єра

🔸 породний грумінг Фокс Тер’єра

🔸 породний грумінг Ягд Тер’єра

🔸 породний грумінг Такси Жосткошерстної

🔸 породний грумінг Брюсельського/Бельгійського Грифона

🔸 породний грумінг Цвергшнауцера.

Рекомендація:

Якщо ви збираєтесь  робити своїй собаці  виставкову кар’єру, то з усіх питань догляду та підготовки до виставок, звертайтесь до майстрів породників. Так як  далеко не кожний  грумер може зробити якісну підготовку шерсті , враховуючи нюанси та особливості притаманні індивідуально певній породі собак.

Хочете записати собаку на виставковий грумінг ? Тоді, будь — ласка, зателефонуйте нам заздалегідь!  У цьому випадку бажано прийти в салон на «пробний грумінг».