м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Триммiнг/Стрипінг

Триммінг/ Стрипінг — одна з основних спеціалізацій ЗооСервісу GO-GROOM

Якщо Ви володар собаки з жорстким типом шерсті, то звичайні заходи по догляду, такі як миття, сушка, розчісування  Вам будуть  недостатні. Триммінг/ Стрипінг — одна з основних спеціалізацій ЗооСервісу GO-GROOM, і призначений в першу чергу для таких порід як тер’єри, шнауцери, мисливські собаки, грифони,  деякі різновиди такс.

Що таке триммінг , і навіщо триммінгувати собаку?

Триммінг – це процедура видалення омертвілого волосся собаки.
Завдяки регулярному триммінгу Ваш чотирилапий  завжди буде мати здорову, якісну жорстку шерсть і доглянутий зовнішній вигляд. Зникає необхідність щоденного вичісування. І навпаки, якщо не стежити за шерстю, не вищипувати, то вона буде тьмяніти і лохматиться, а з часом взагалі втратить свою правильну жорстку структуру. Собака буде виглядати дуже неохайно. Жорстка шерсть сплутується, утворюючи  свого роду ковтун, який затримує вологу і не дає шкірі дихати. Із-за цього під шерстю розвивається патогенна мікрофлора, що провокує виникнення різних захворювань.

Триммінг жосткошерстних собак

У собак з жорсткою шерстю крім підшорстку  є остьова шерсть, на дотик жорстка та груба, такі собаки не схильні до линьки.У середньому, цикл росту шерсті  3-6 місяців.  Старому волосу собаки дають можливість остаточно дозріти, і  його потрібно видаляти самостійно. Для цих цілей існує триммінг.

Грумер видаляє  маленькі пучки шерсті вручну, притримуючи шкіру тварини. Процес триммінгу довгий і досить трудомісткий. Потрібно гарно володіти  інструментом і знати відмітні особливості росту шерсті різних порід.

Види тримінгу:

Триммінгувати собаку можна повністю, так і в легкому варіанті, тобто тримати шерсть в ролінгу.

🔸Повний триммінг/стрипінг
При повному триммінгу мертву шерсть видаляють повністю, не чіпаючи підшерстка. Роблять таку процедуру в декількох випадках: формування вовняного покриву у цуценяти у піврічному віці, та  при бажанні поліпшити якість шерсті. Рекомендується кілька разів в рік

🔸Легкий тримінг/ролінг
Ролігнг — це рівномірна «прополка» шерсті , іншими словами підщип.  Роблять таку процедуру регулярно з періодичністю, мінімум один раз на місяць для того, щоб стан шерсті  був на високому рівні.  Роллінг дає  можливість мати собаку, готову йти на виставки в будь-який момент. Процедура досить клопітка, але вона того варта! Ідея роллінга полягає в тому, щоб створити на собаці 3 шари шерсті.

Триммінг і стрижка

Це дві різні процедури, які мають різні призначення, тому плутати їх не можна. Стрижка не може стати альтернативним варіантом вищипування шерсті, оскільки виконує лише естетичну функцію, в той час як триммінг є гігієнічною процедурою.

Час  триммінгу/ стрипінгу

Настає момент, коли з’являється необхідність триммінгувати  Вашого улюбленця: шерсть відросла і стала ламкою. Це відбувається кожні півроку. Тому якщо Ви прагнете, щоб Ваш чотирилапий  виглядав чудово і не мерз взимку, мінімум двічі на рік потрібно звертатися за послугами триммінгу.

Триммінг/Стрипінг/Ролінг в салоні » GO-GROOM — це професійна робота сертифікованих майстрів з багаторічним досвідом. Краса вашого вихованця — це наша турбота!