м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Триммiнг/Стрипінг

Триммінг/ Стрипінг — одна з основних спеціалізацій ЗооСервісу GO-GROOM

Кожна порода собак потребує особливого, індивідуального підходу в догляді. Говорячи про собачого перукаря, більшість з нас уявляють  людину з ножицями в руках, що робить чотирилапого  красивішим. Якщо Ви володар собаки з жорстким типом шерсті, то стрижка  суворо протипоказана, Ви потребуєте  тримінгу та стрипінгу. Триммінг/ Стрипінг — одна з основних спеціалізацій ЗооСервісу GO-GROOM, і призначений в першу чергу для таких жосткошорстних порід як тер’єри, шнауцери, мисливські собаки, грифони,  деякі різновиди такс.

Що таке триммінг/стрипінг ?

Основне завдання стрипінгу – полегшити та прискорити линьку  тварини. Справа в тому, що підшерстя у більшості жосткошорстних порід  коротке і має м’яку, ніжну структуру. Шерсть, що покриває його зверху, навпаки, відрізняється жорсткістю. Відмираючи, підшерсток не може відокремитися самостійно – остьове волосся, що щільно прилягає до шкіри не дозволяє йому це зробити. Такі собаки потребують регулярного стрипінгу, адже тільки звільнивши місце для нової шерсті, є можливість добитися оновлення покриву.

На відміну від стрижки, тримінг – процес довгий, що вимагає хорошого знання анатомії, породних та індивідуальних особливостей собак.Тому ВМІННЯ ПРАВИЛЬНО ТРИММІНГУВАТИ завжди цінувалося дуже високо серед власників жосткошерстних собак.

Навіщо   потрібно триммінгувати собаку?

🔸 Існують такі  поріди собак , які не в змозі линяти самостійно. Триммінг дає можливість позбавити вихованців старої, відмерлої шерсті  і      вирости на її місці нову

🔸 Легке стимулювання кровообігу у шкірі вихованця під час триммінгу покращує стан шерстного покриву тварини.

🔸 Відмерлі волоски, якщо їх не видаляти, можуть призвести до заковтунювання та швидкого забруднення шерсті

Остьове волосся у собаки щипати непросто. Багато грумерів пам’ятають мозолі на пальцях, які з’являються з незвички у майстрів-початківців. Окрім звички, яка приходить із досвідом,  потрібна ще одна особлива майстерність – слід навпомацки розібратися, чи достатньо дозрівша шерсть для триммінгу. Якщо цей термін не настав – волосся погано піддаватиметься щипці, а сам процес триммінгу може доставити тварині дискомфорт.

Якщо вищипування  замінити стрижкою.

Багато власників собак  лінуються регулярно триммінгувати свого вихованця, вважаючи, що ця процедура не є обов’язковою. А не компетентні грумери  розповідають, що триммінг це боляче , і цілком достатньо гігієнічної стрижки.
Однак, це не так!

Якщо вищипування замінити стрижкою, жорсткій шерсті  вихованця буде завдано непоправимої  шкоди. Стрижка ножицями призведе до  невластивої породам м’якості  та пухлявості  шерсті, вона  стане тонкою  і слабкою. Відбувається це тому, що будова остьового  волосся жорсткошерстних  собак має форму англійської шпильки. Тонкий в основі, він на кінці закінчується товстою і жорсткою частиною. При вищипуванні на його місці починає рости таке саме за структурою волосся. Якщо ж волосок просто зрізали, ріст почнеться з тонкої та слабкої частини.
Відновити природну структуру шерсті  після стрижки складно. Це вимагає не тільки високого професіоналізму грумера, а й довгої копіткої праці.

Триммінг – це процедура видалення омертвілої шерсті шляхом вищіпування.
Завдяки регулярному триммінгу Ваш чотирилапий  завжди буде мати здорову, якісну жорстку шерсть та  доглянутий зовнішній вигляд. Зникає необхідність щоденного вичісування. І навпаки, якщо не стежити за шерстю, не вищипувати, то вона буде тьмяніти і лохматиться, а з часом взагалі втратить свою правильну жорстку структуру та колір.  Собака буде виглядати дуже неохайно. Жорстка шерсть сплутується, утворюючи  свого роду ковтун, який затримує вологу і не дає шкірі дихати. Із-за цього під шерстю розвивається патогенна мікрофлора, що провокує виникнення різних захворювань.

Види тримінгу:

Триммінгувати собаку можна повністю, так і в легкому варіанті, тобто тримати шерсть в ролінгу.

🔸 Повний триммінг/стрипінг
При повному триммінгу мертву шерсть видаляють повністю, не чіпаючи підшерстка. Роблять таку процедуру в декількох випадках: формування вовняного покриву у цуценяти у піврічному віці, та  при бажанні поліпшити якість шерсті. Рекомендується кілька разів в рік

🔸 Легкий тримінг/ролінг
Ролігнг — це рівномірна «прополка» шерсті , іншими словами підщип.  Роблять таку процедуру регулярно з періодичністю, мінімум один раз на місяць для того, щоб стан шерсті  був на високому рівні.  Роллінг дає  можливість мати собаку, готову йти на виставки в будь-який момент. Процедура досить клопітка, але вона того варта! Ідея роллінга полягає в тому, щоб створити на собаці 3 шари шерсті.

Час  триммінгу/ стрипінгу

Настає момент, коли з’являється необхідність триммінгувати  Вашого улюбленця: шерсть відросла і стала ламкою. Це відбувається кожні три місяці Тому якщо Ви прагнете, щоб Ваш чотирилапий  виглядав чудово і не мерз взимку, як мінімум раз на три місяці  потрібно звертатися за послугами триммінгу.

Триммінг/Стрипінг/Ролінг в салоні » GO-GROOM — це професійна робота сертифікованих майстрів з багаторічним досвідом. Краса вашого вихованця — це наша турбота!

 

 

Cart