м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Експрес — Линька

Експрес — Линька — іноваційна послуга ЗооСервісу GO-GROOM

Експрес — Линька — іноваційна  послуга ЗооСервісу GO-GROOM, яка дозволяє позбавити вашу тварину до 80% линялої шерсті строком до двох  місяців всього за півтори –дві години.

Кому  підійде ця процедура, яким породам?

Гладкошерстним — це мопс , лабрадор, джек рассел тер’єр, чихуахуа, французький бульдог, бігль, короткошерстна такса та ін.

Довгошерстним — це ретривер, хаскі, самоїд, акіта, шелті , коллі , вівчарки (всі породи), метиси та ін.

Линька у тварин: причини і наслідки

Линька у домашніх улюбленців — явище цілком звичайне. Таким чином тварина позбавляється від пошкодженої і старої шерсті, іншими словами  оновлює свій природний «гардероб». Але зміна старого шерстяного покрову на новий може бути не лише сезонним явищем. Наслідків  для линьки у тварин багато.  Власникам  важливо вміти відрізняти звичайну линьку від симптомів  недуги.  

Випадіння шерсті  також може бути викликано поганим харчуванням , недоліком вигулу та  слабкою фізичною активністю чотирилапого. В такому витадку линька здатна відбуватись цілий рік . Тому господарям  необхідно уважно стежити за харчуванням волохатого друга і вигулювати його не менше двох годин на день.

Експрес — Линька — ми допоможемо позбутися вашому чотирилапому  від постійної  або сезонної линьки всього за декілька годин.

Послуга Експрес-Линька — це справжнє спасіння для власників короткошерстних та пухнастих собак та котів. На сьогоднішній день  є однією з найбільш затребуваною процедурою в нашому Салоні . Крім того  багато разів перевищує регулярне домашнє вичісування.

Для даної процедури ми використовуємо тільки пофесійні косметичні засоби  таких відомих фірм, як  ESPREE та IV SAN BERNAR . Послуга Експрес-Линьки йде разом з Гігієнічним комплексом

Все в наших ліпших традиціях:

🔸чистка вухок та очей

🔸підстригання кігтів

🔸попереднє вичісування

🔸миття шампунем для глибокої очистки

🔸миття шампунем проти линьки

🔸маска-кондиціонер проти линьки

🔸обгортання

🔸видування компресором

🔸фінальне вичісування

🔸Eau de Parfum

Якщо Ви змучились щоденно збирати по квартирі шерсть свого улюбленця та прагнете  якнайшвидше подолати  період линьки, в цьому випадку  процедура  Експрес –линька саме те, що Вам потрібно.

Ми знаємо все про професійний грумінг для Вашого вихованця.

Спробувавши один раз від цього вже не можна відмовитися

Cart