м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Гігієнічний комплекс

Гігієнічний комплекс для собак у Львові

Процедура гігієнічного комплексу включає в себе кілька етапів: купання, сушку, вичісування і підстригання контурів лап, вух і живота. Ми знаходимось у місті Львів та завжди ради зустрічати чотирилапих разом з їх господарями. Гігієна для собак – це одна з головних умов гарного самопочуття улюбленця, тому ми радимо регулярно проводити гігієнічний комплекс в салоні або вдома.

Купання та гігієна

На першому етапі ми купаємо собаку, підбираючи індивідуальний шампунь та кондиціонер для типу шерсті вашого улюбленця. Перед цим ми ретельно прочісуємо шерсть, зістригає проблемні ділянки і прибираємо ковтуни. Після сушіння — розчісуємо для того, щоб позбутися від відмерлого підшерстя і відновити структуру волосин. Професійний догляд за шерстю – необхідна процедура для виставкових порід, а також для тих собак, чиї господарі полюбляють різноманітні експерименти із зачісками та кольором шерсті своїх улюбленців.

У гігієнічну процедуру обов’язково входить стрижка собак в області вух та нижньої частини тулуба, а також —  догляд за кігтями, чистка вух зі спеціальним лосьйоном м’якими тампонами.

Фахівці ЗооСервісу GO-GROOМ проводять всю процедуру з максимальним комфортом для тварини, використовуючи сучасне обладнання та косметику преміум класу для собак.

Гігієна для собак в домашніх умовах

Для домашньої процедури догляду за шерстю чотирилапого, ми рекомендуємо звернути увагу на такі поради:

   🔸  Купання і сушка вихованця в домашніх умовах детально описані в цій статті 

   🔸 Не чекайте, поки кігті відростуть максимально, зістригайте їх регулярно і привчайте                          чотирилапого до такої процедуру з самого дитинства;

  🔸  Вибирайте тримери для кігтів таким чином, щоб вони підходили до форми кігтів вашого                    улюбленця. Залежно від породи, віку собаки та інших факторів.

В ЗооСервіс GO-GROOМ допоможуть вибрати необхідний гігієнічний набір конкретно для вашої собаки.

Гігієнічний комплекс в салоні краси для собак або вдома рекомендується проводити один раз в 2-2,5 тижні залежно від породи та умов, в яких знаходиться собака.