м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Вітаміни та добавки для собак > ProVET > ProVET МІНІ КОМПЛЕКС для дрібних порід

ProVET МІНІ КОМПЛЕКС для дрібних порід

Код товара:

В наявностi

грн

Фасування:
Купити

МІНІ КОМПЛЕКС для дрібних порід

Профілайн ProVET МІНІ КОМПЛЕКС для дрібних порід. Застосовують собакам дрібних порід для запобігання порушенням обміну речовин. Для підтримки здорового стану кісток, зубів, суглобів, зв’язок. Також для зміцнення нервової системи та імунітету, запобігання стресам. Для здорового стану шкіри та шерсті.

Склад:  Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: абалона, зелених губчатих молюсків, кореню топінамбура; пробіотичні бактерії: Streptococcus faecium, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius; кальцію цитрат, L-триптофан, біотин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м’ясо».

L-триптофан — амінокислота, попередник нейромедіатора серотоніну. Діючи на рецептори в різних частинах головного мозку, серотонін контролює багато фізіологічних функцій, таких як: вивільнення гормонів, біль, апетит, настрій тварини і поведінка. Збільшення рівня серотоніну в мозку може знижувати прояви агресії, самоушкодження і підвищити стійкість собак до стресу.

Кальцій є необхідним для процесів росту та розвитку міцних кісток та зубів, забезпечує нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі та впливає на нормалізацію імунної системи, бере участь у передачі імпульсів у нервовій системі, забезпечує скорочення м`язів і ритмічну роботу серця, впливає на секрецію інсуліну, має протиалергійну дію.

Екстракт абалона є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів, в тому числі цинку, який є необхідним для здоров’я шкіри та всього організму.

Дозування:

  • цуценята і собаки з масою тіла до 5 кг – 1 таблетка;
  • собаки з масою тіла 5-10 кг – 2-3 таблетки.

Рекомендовано цуценятам з 6-тижневого віку.

Фасування: 100шт.

Cart