м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Вітаміни та добавки для собак > ProVET > ProVET МАКСІ КОМПЛЕКС для середніх та великих порід

ProVET МАКСІ КОМПЛЕКС для середніх та великих порід

Код товара:

В наявностi

грн

Фасування:
Купити

МАКСІ КОМПЛЕКС для середніх та великих порід

Профілайн ProVET МАКСІ КОМПЛЕКС для середніх та великих порід. Для активних собак середніх та великих порід. Для попередження захворювань опорно-рухового апарату, стабілізації обмінних процесів, покращення фізіологічного стану в період росту.

Склад: Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: абалона, зелених губчатих молюсків, кореню топінамбура; пробіотичні бактерії (Bacillus subtilis), гідролізат колагену, біотин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м’ясо».

Кальцій є необхідним для процесів росту та розвитку міцних кісток та зубів, забезпечує нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі та впливає на нормалізацію імунної системи, бере участь у передачі імпульсів у нервовій системі, забезпечує скорочення м’язів і ритмічну роботу серця, впливає на секрецію інсуліну, має протиалергійну дію.

Екстракт абалона є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів, в тому числі цинку.  Цинк є необхідним для здоров’я шкіри та всього організму.

Екстракт зелених губчатих молюсків є природним джерелом глікозаміногліканів (GAG), хондроїтину сульфату, гепарану сульфату та кислоти гіалуронової, які стабілізують та відновлюють структуру сполучної тканини.

Дозування:

  •  цуценята – 1 таблетка;
  •  собаки середніх порід з масою тіла 10-25 кг – 2-3 таблетки;
  • собаки великих порід з масою тіла понад 25 кг – 4-8 таблеток.

Рекомендовано цуценятам з 6-тижневого віку.

Фасування: 100шт.

Cart