м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Вітаміни та добавки для собак > ProVET > ProVET КАЛЬЦІЙ КОМПЛЕКС для кісток та зубів

ProVET КАЛЬЦІЙ КОМПЛЕКС для кісток та зубів

Код товара:

В наявностi

грн

Фасування:
Купити

КАЛЬЦІЙ КОМПЛЕКС для кісток та зубів

Профілайн ProVET КАЛЬЦІЙ КОМПЛЕКС для кісток та зубів. Для нормального росту та розвитку кісток і зубів у цуценят, компенсує недостатню кількість кальцію у дорослих тварин. Комплекс покращує стан шкіри, шерсті, зміцнює імунітет.

Склад: Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: абалона, кореню топінамбура; пробіотичні бактерії: Streptococcus faecium, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius; біотин, кальцію цитрат, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м’ясо».

Баланс кальцію та фосфору є дуже важливим для організму. Кальцій є необхідним для процесів росту та розвитку міцних кісток та зубів, забезпечує нормальний перебіг біохімічних процесів в організмі та впливає на нормалізацію імунної системи, бере участь у передачі імпульсів у нервовій системі, забезпечує скорочення м`язів і ритмічну роботу серця, впливає на секрецію інсуліну, має протиалергійну дію. Фосфор присутній у багатьох біохімічних реакціях в організмі тварини, забезпечує нормальний ріст кісткової тканини і зубів, подальше підтримання їхньої міцності протягом всього життя.

Екстракт кореню топінамбура містить природний пребіотик — інулін, який впливає на нормалізацію роботи мікрофлори кишечника, стимулюючи зростання кількості лакто- і біфідобактерій. Комбінація пробіотиків і пребіотиків має синергічний ефект. Пробіотичні бактеріїї разом із пребіотиком інуліном відіграють важливу роль в попередженні алергічних проявів.

Дозування:

  • цуценята і собаки дрібних порід з масою тіла до 10 кг – 1 таблетка;
  • собаки середніх порід з масою тіла 10-25 кг – 2-3 таблетки;
  • собаки великих порід з масою тіла понад 25 кг – 4-8 таблеток.

Рекомендовано цуценятам з 6-тижневого віку.

Фасування: 100шт.

 

 

 

Cart