м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Вітаміни та добавки для собак > ProVET > ProVET БІОТИН КОМПЛЕКС для шерсті

ProVET БІОТИН КОМПЛЕКС для шерсті

Код товара:

В наявностi

грн

Фасування:
Купити

БІОТИН КОМПЛЕКС для шерсті

Профілайн ProVET БІОТИН КОМПЛЕКС для шерсті. Застосовують при сухості шкіри та шерсті, поганій пігментації, схильності до дерматологічних захворювань, ламкій та тьмяній шерсті, ламкості кігтів, під час линьки для росту густої шерсті та підшерстя.

Склад: Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, сухі екстракти: абалона, кореню топінамбура; пробіотичні бактерії: Streptococcus faecium, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius; біотин, гідролізат колагену, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «м’ясо».

Екстракт абалона є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів, в тому числі цинку, який є необхідним для здоров’я шкіри та всього організму.

Колаген відновлює природну гідратацію шкіри, надає їй еластичності, запобігає сухості та появі лупи, надає шкірі та шерсті здорового вигляду. Покращує стан шкіри, шерсті, кігтів.

Біотин запобігає надмірному випадінню шерсті, підтримує її здоровий стан та сприяє росту густої, добре пігментованої шерсті та підшерстя.

Дозування:

  • цуценята і собаки дрібних порід з масою тіла до 10 кг – 1 таблетка;
  • собаки середніх порід з масою тіла 10-25 кг – 2-3 таблетки;
  • собаки великих порід з масою тіла понад 25 кг – 4-8 таблеток.

Рекомендовано цуценятам з 6-тижневого віку.

Фасування:  100шт.

 

 

Cart