м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Косметика для собак > Iv San Bernard > IV SAN BERNARD PINK GRAPEFRUIT Маска для шерсті середньої довжини

IV SAN BERNARD PINK GRAPEFRUIT Маска для шерсті середньої довжини

Iv San Bernard

Код товара:

В наявностi

грн

Об’єм::
Купити

Професійна лінія косметики для собак та котів Iv San Bernard Fruit of the Groomer

Призначення:

  • Регулярний грумінг
  • Для об’єму шерсті,
  • Зростання та відновлення шерсті,
  • Зволоження та живлення

Маска Iv San Bernard PINK GRAPEFRUIT зволожує, живить шкіру та шерсть, відновлює, пожвавлює та повертає шерсті сяючий вигляд. Відмінно тонізує шкіру та зміцнює її. Шерсть з підшерстком отримує об’єм, жорстка шерсть – пом’якшується. Після застосування маски шерсть набуває блиску і виглядає доглянутою.

Для максимального ефекту рекомендується використовувати разом із шампунем Iv San Bernard Pink Grapefruit.

Застосування:

Делікатний догляд Основний догляд Глибоке живлення, зволоження шкіри та шерсті
розвести необхідну кількість маски з теплою водою в пропорції 1:3 або 1:5 залежно від типу та стану шкіри і шерсті, потім нанести маску на суху розчесану шерсть акуратними рухами. Залишити на 15-30 хвилин, змити теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником.

 

після миття шампунем Iv San Bernard рівномірно масажними рухами нанести на шерсть маску в концентрованому вигляді або розведену теплою водою в пропорції 1:3. Залишити на 5-15 хвилин, змити теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником.  розвести необхідну кількість маски з теплою водою в пропорції 1:3 або 1:5 залежно від типу та стану шкіри і шерсті, потім нанести маску на суху розчесану шерсть акуратними рухами. Залишити на 15-30 хвилин, змити теплою водою. Далі застосувати шампунь Iv San Bernard згідно з інструкцією, потім на чисту вологу шерсть масажними рухами знову нанести маску в концентрованому вигляді або розведену з теплою водою в пропорції 1:3. Залишити на 5-15 хвилин, змити теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником.

 

Обєм: 250 мл, 1000 мл

Iv San Bernard, Італія

 

Cart