м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Косметика для собак > Iv San Bernard > IV SAN BERNAR ORANGE Маска для зміцнення ослабленої шерсті собак та котів

IV SAN BERNAR ORANGE Маска для зміцнення ослабленої шерсті собак та котів

Iv San Bernard

Код товара:

В наявностi

грн

Об’єм:
Купити

Iv San Bernard ORANGE — Ів Сан Бернар Апельсин — маска для зміцнення ослабленої шерсті собак та котів

Професійна лінія косметики для собак та котів Iv San Bernard Fruit of the Groomer

Призначення:

  • Для жирної шкіри та шерсті,
  • Для сухої шкіри та шерсті,
  • При линянні,
  • Зростання та відновлення шерсті,
  • Зволоження та живлення

 

Маска Iv San Bernard ORANGE створена для відновлення слабкої шерсті собак і котів, що випадає. Також рекомендована тваринам із дуже жирною чи сухою шкірою. Склад на основі екстракту гіркого апельсина (помаранець) та косметичного силікону зміцнює шерсть, запобігаючи її надлишковому випаданню, скорочує линяння. Має відновлювальну, зволожуючу та тонізуючу дію. Надає блиску, і робить шерсть шовковистою.

Для максимального ефекту рекомендується використовувати разом із шампунем Iv San Bernard Orange.

Застосування:

Делікатний догляд Основний догляд Глибоке живлення та зволоження шкіри і шерсті
·         Розвести необхідну кількість маски з теплою водою в пропорції 1:3 або 1:5 залежно від типу та стану шкіри і шерсті. Нанести маску на суху розчесану шерсть  акуратними масажними  рухами, розподіляючи її по зростанню шерсті. Залишити на 15-30 хвилин, змити теплою водою. Висушіть шерсть феном або рушником.

 

·         Після миття шампунем Iv San Bernard рівномірно масажними рухами нанести  маску на шерсть в концентрованому вигляді або розведену теплою водою в пропорції 1:3. Залишити на 5-15 хвилин, змити теплою водою. Висушіть шерсть феном або рушником.

 

·         Розвести необхідну кількість маски з теплою водою в пропорції 1:3 або 1:5 залежно від типу та стану шкіри і шерсті. Нанести маску на суху розчесану шерсть акуратними масажними рухами розподіляючи її по зростанню шерсті. Залишити на 15-30 хвилин, змити теплою водою. Далі застосуйте шампунь Iv San Bernard згідно з інструкцією, потім на чисту вологу шерсть масажними рухами нанести знову маску в концентрованому вигляді або розведену з теплою водою в пропорції 1:3. Залишити на 5-15 хвилин, змити теплою водою. Висушіть шерсть феном або рушником.

 

Обєм: 250 мл; 1000мл

Iv San Bernard, Італія

 

Cart