м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Косметика для собак > Iv San Bernard > IV SAN BERNAR Maracuja Маска для довгої шерті тварин

IV SAN BERNAR Maracuja Маска для довгої шерті тварин

Iv San Bernard

Код товара:

В наявностi

грн

Об’єм:
Купити

Iv San Bernard Maracuja — Ів Сан Бернар Маракуя — маска для довгої шерті тварин Професійна лінія косметики для собак та котів Iv San Bernard Fruit of the Groomer

Призначення:

  • Регулярний грумінг,
  • Полегшення розчісування,
  • Зростання та відновлення шерсті,
  • Зволоження та живлення

Iv San Bernard Maracuja— відновлювальна маска для довгошерстих тварин. Протеїни запобігають посіченню кінчиків, що особливо актуально для делікатної довгої шерсті. Маска перешкоджає сплутуванню шерсті та утворенню ковтунів, полегшує розчісування. Глибоко зволожує, живить шкіру та шерсть, надає шерсті блиску та шовковистого ефекту.

Для максимального результату рекомендується використовувати разом із шампунем для довгої шерсті Iv San Bernard Maracuja.

Застосування:

Делікатний догляд Основний догляд Глибоке живлення та зволоження шкіри і шерсті
розвести необхідну кількість маски з теплою водою в пропорції 1 до 3 або 1 до 5 в залежності від типу і стану шкіри та шерсті. Нанести маску на суху розчесану шерсть акуратними масажними рухами. Залишити на 15-30 хвилин. Змити теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником.  після миття шампунем Iv San Bernard рівномірно масажними рухами нанести на шерсть маску в концентрованому або розведеному вигляді з теплою водою в пропорції 1:3. Залишити на 5-15 хвилин. Змити теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником.

 

розвести необхідну кількість маски з теплою водою в пропорції 1:3 або 1:5 в залежності від типу та стану шкіри і шерсті. Нанести маску на суху розчесану шерсть акуратними масажними рухами, розподіляючи її по зростанню шерсті. Залишити на 15-30 хвилин. Змити теплою водою. Далі застосувати шампунь Iv San Bernard згідно з інструкцією, потім на чисту вологу шерсть масажними рухами знову нанести маску в концентрованому вигляді або розведену з теплою водою в пропорції 1:3. Залишити на 5-15 хвилин, змити теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником.

 

Склад: Вода, цетеариловий спирт, цетримонія хлорид, феноксиетанол, екстракт плодів страстоцвіту їстівного (маракуї), гідролізований шовк, пантенол, пропіленгліколь, симетикон, лимонна кислота, парфум (віддушка), цитроол10, 900

Обєм: 250мл, 1000мл

Iv San Bernard, Італія

Cart