м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Davis Gold Shampoo

Davis

Код товара:

В наявностi

грн

Об'єм:
Купити

Davis Gold Shampoo Девіс Голд

Cуперконцентрований шампунь для собак і котів

Davis Gold Shampoo – унікальний шампунь для собак та котів. Ідеальний вибір для всіх типів миття, що забезпечує ефективність очищення вовни та неймовірно економну витрату. Немає жодного  косметичного засобу для домашніх тварин такого рівня концентрації – 1:109!

У складі Davis Gold Shampoo немає води. Це 100% активний концентрат, що містить лише чисті поверхнево-активні речовини. При додаванні води виходить розкішний шампунь, який утворює густу піну, що легко змивається, вовну робить чистою, блискучою і слухняною.

Завдяки відсутності ароматів шампунь Davis Gold можна використовувати як основу для створення спеціальних миючих засобів для тварин, додаючи до нього відповідні концентрати. За бажанням можна наповнити основу будь-яким ароматом ефірної олії або застосовувати засіб без запаху для тварин, схильних до алергії.

Переваги шампуня  Davis Gold:

 • найконцентрованіший шампунь на ринку (1:109);
 • містить лише чисті поверхнево-активні речовини;
 • унікальна безводна формула, яка згущується під час додавання води;
 • робить шерсть чистою, блискучою та слухняною;
 • без запаху (можна додати улюблений аромат);
 • збалансований рН;
 • універсальний: може використовуватися для собак, котів, цуценят та кошенят усіх порід, а також для тварин, схильних до алергії.

Склад: піноутворюючий компонент на основі натурального кокосу, пропіленгліколь, натрію лауретсульфат, регулятор pH.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

 1. Перед використанням шампунь Davis Gold необхідно розбавити у пропорції 1:4 (1 частина Davis Gold на 4 частини води), щоб отримати концентрований шампунь.
 2. Після цього отриманий концентрат можна додатково розбавити в пропорції 1:21 (1 частина концентрованого шампуню на 21 частини води). Загальний рівень розведення концентрату буде приблизно 1:109
 3. Коли шампунь готовий, добре намочіть шерсть, нанесіть шампунь на голову та вуха тварини, потім вспіньте. Не допускайте попадання шампуню у вічі. Повторіть процедуру на шиї, грудях, спині, закінчуючи лапами.
 4. Ретельно змийте.
ВАЖЛИВО: Для насичення шампуню ароматом або іншими добавками компоненти додаються в нерозведений водою Davis Gold, добре перемішуються і лише потім додається вода у зазначеній вище пропорції. На 3,8 л суперконцентрату потрібно 28-88 мл ефірної олії.

Призначений лише для зовнішнього використання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Об’єм: 355 мл; 50 мл;

Країна-виробник: США

Cart