м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Косметика для собак > Iv San Bernard > TRADITIONAL PEK Кондиціонер для розплутування ковтунів IV San Bernard

TRADITIONAL PEK Кондиціонер для розплутування ковтунів IV San Bernard

Iv San Bernard

Код товара:

В наявностi

грн

Об’єм:
Купити

TRADITIONAL PEK Кондиціонер для розплутування ковтунів IV San Bernard

Спеціальний кондиціонер TRADITIONAL PEK Кондиціонер для розплутування ковтунів IV San Bernard, що допомагає вирішити проблеми з ковтунами у собак та котів. Пожвавлює шерсть, полегшує розчісування, надає об’єм, еластичність і блиск, усуває сухість. Сприяє підтримці правильного балансу вологості у шкірі та шерсті. Підходить для найчастішого застосування.

Склад: вода, цетеариловий спирт, цетримонія хлорид, імідазолідиніл сечовина, парфум, феноксиетанол, пропіленгліколь, метилпарабен, етилпарабен, лимонна кислота, амілциннамаль, бутилфеніл метилпропіонал, бензил саліцилат, про1005, 5 10), олія плодів оливи європейської (оливи), екстракт меду, СІ 28440.

Застосування:

КОВТУНИ: не мочити шерсть. Нанести засіб безпосередньо на ковтун. Залишити на 3-10 хвилин, акуратно розібрати ковтун руками або гребінцем, при необхідності надрізати ножицями по зростанню шерсті. Вимити шампунем із застосуванням кондиціонера, висушити та розчесати.

ЗВОЛОЖЕННЯ І ОБ’Єм ШЕРСТІ: розчинити 30-50 грамів засобу «Пек» в 250 мл теплої води, добре взбовтати. Наносити розчин на шерсть із пульверизатора, висушити, не змивати.

ДОГЛЯД: після миття шампунем рівномірно нанести невелику кількість кондиціонера на шкіру і шерсть тварини, наслідуючи зростання вовни. Помасажувати для прискорення вбирання протягом 3 хвилин. Потім ополоснути теплою водою. Висушити шерсть феном чи рушником

ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ.

Об’єм: 250мл; 1000мл;

Cart