м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Консерви для собак > MONGE > Monge DOG FRUIT — Ніжний паштет з м’ясом індички та чорницею

Monge DOG FRUIT — Ніжний паштет з м’ясом індички та чорницею

MONGE

Код товара:

В наявностi

грн

Об’єм:
Купити

Monge DOG FRUIT — Ніжний паштет з м’ясом індички та чорницею

Консерви Monge DOG FRUIT ніжний паштет з м’ясом індички та чорницею — корм з м’якою структурою. Виготовлений з м’яса індички та ягід вітамінної чорниці . Це ароматні кубики м’яса з ягодами, призначені для собак незалежно від породи. Ідеальний варіант для годування улюбленців. У складі немає барвників, гідрогенізованих жирів, консервантів та інших домішок, які можуть зашкодити домашній тварині. В кормі містяться необхідна кількість вологості, вихованець ніколи не страждатиме від сечокам’яної хвороби. Для повноцінного збалансованого харчування собаки необхідна правильна сумісність різних вітамінів, мікроелементів і мінералів, яких зазвичай не вистачає в сухому кормі.

Переваги:

  • Є збалансованим харчуванням, яке містить велику кількість води, а значить, допомагає заповнювати вологу в організмі собаки, що особливо важливо під час подорожей та тривалих прогулянок.
  • Завдяки вмісту в ньому вітамінів групи B відбувається позитивний вплив на енергетичний обмін і нервові клітини тварини.
  • Регулярно вживаючи корм супер преміум класу, організм очищається від токсинів і канцерогенів, завдяки чому йдуть дерматити і покращується загальний стан шкіри.
  • Висока калорійність, а отже, швидке насичення організму тварини.

Цей корм стане чудовим вибором для тварин, які мають проблеми зі шлунково-кишковим трактом або порожниною рота.

Засвоюваність вологого корму на 20% вище , ніж його сухих аналогів. До причин цього можна віднести його жирність та вологість, сухі корми містять води близько 10%, коли вологий до 80%. . Відповідно, корми у вигляді паштету стануть ідеальним вибором для собак, які мають проблеми зі шлунково-кишковим трактом, зубами або ротовою порожниною.

У його складі міститься велика кількість клітковини, яка позитивно позначається на травній системі та забезпечує вихованця енергією на весь день.

Завдяки високому вмісту у складі натурального м’яса забезпечується надходження в організм необхідної кількості білка, що позитивно позначається на м’язах і загальному стані тварини.

У складі корму відсутні рослинні білки, глютен, різні барвники, консерванти та цукор.

Склад:  свіже м’ясо 80% (з якого м’яса індички мін. 10%), чорниця 4%, мінеральні речовини, вітаміни.

Аналітичний аналіз:  сирий білок 8,5%, сирі олії та жири 7%, сира зола 2,2%, сира клітковина 0,5%, вологість 80%.

Добавки харчові/кг:  вітамін А 3000 МО, вітамін D3 400 МО, вітамін Е 15 мг.

Годування:

Продукт подавати кімнатної температури або підігрітий. ВАЖЛИВО, що тварина завжди мала доступ до чистої свіжої води. Собакам середніх порід необхідно щонайменше 400 г продукту на день. Відкриту упаковку зберігати в холодильнику.

Вага собаки, кг Добова норма, г
4-8 400-800
9-14 900-1200
15-24 1300-1800
25-34 1900-2200
35+ 2300+

Об’єм: 100г

Виробник: Італія

Cart