м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Інструменти для грумінгу > Рукавичка для вичісування шерсті тварин True Touch

Рукавичка для вичісування шерсті тварин True Touch

Товари з Китаю

Код товара:

Пiд замовлення

грн

Купити

Рукавичка для вичісування шерсті тварин для кішок і собак True Touch

Якщо Ви маєте домашнього улюбленця, отже знаєте, як часом важко тримати його шерсть блискучою й доглянутою, а свій одяг чистим й «безшерстим». Як впоратися з  шерстю, яка э скрізь?  Вичісування — оптимальне рішення в таких ситуаціях. Однак не всі вихованці люблять, коли їх розчісують. Рукавичка для вичісування шерсті Тру Тач (True Touch) допоможе вам!

Чому варто купити рукавичку для вичісування шерсті тварин True Touch

  • Під час використання рукавички для вичісування шерсті ви вбиваєте відразу двох зайців — доглядаєте за зовнішнім виглядом і здоров’ям свого чотириногого друга, а також захищаєте свій дім і одяг від скупчення шерсті.
  •  Підходить для всіх типів шерсті . Її ефективність не зменшується навіть під час використання з довгошерстими породами собак і кішок.
  • Ви можете використовувати рукавичку,  як дорослих кішок і собак, так і цуценят із кошенятами. Спеціальні пухирці чудово утримують зняту шерсть — ви легко можете прибрати її руками.
  • Якщо між пухирцями зібралися дуже тонкі волоски з підшерстя, їх завжди можна змити легким струменем теплої води. Використання рукавички для вичісування  допомагає економити час і сили на прибирання. Чим менше шерсті з вихованця потрапить на ваші підлоги, меблі та одяг, тим менше вам доведеться підмітати, пилососити та мити їх.

 

Як правильно використовувати рукавичка для вичісування шерсті тварин  True Touch

Використовувати рукавичку дуже легко — досить надягти її та гладити свого улюбленця — у цей же час гребінець видалить бруд, збере випалу шерсть, посприяє поліпшенню кровообігу, а отже, і живленню шерстяного покриву.

Cart