м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Go-Groom > Товари > Інструменти для грумінгу > Ковтуноріз CaniAMici для всіх типів шерсті , 10 зубів, 6×17см

Ковтуноріз CaniAMici для всіх типів шерсті , 10 зубів, 6×17см

CROCI

Код товара:

В наявностi

341 грн

Купити

Ковтуноріз CaniAMici  для всіх типів шерсті , 10 зубів, 6×17см

Ковтуноріз Vanity для всіх типів шерсті ,10 зубів, 6×17см  — це інструмент який легко видаляє  омертвілий і підшерсток. Спеціально розроблені вигнуті зуби-леза, виготовлені із загартованої неіржавіючої сталі, яка проходить особливе доопрацювання після лиття. Суть доопрацювання полягає в спеціальному  шліфуванні  металу робочої поверхні, завдяки чому ви отримуєте відмінне ковзання по шерсті. Зубці відполіровані до блиску, і мають чудову заводську заточку, яка дозволить використовувати його неодноразово. Особливість конструкції полягає в закруглених кінцях, для забезпечення безпеки під час роботи ковтунорізом.

.

Застосування Ковтуноріза CaniAMici

Незамінимий інструмент в процедурі ЕКСПРЕС-ЛИНЬКА , як в грумінг салоні, так і в домашніх умовах. Треба вичісувати підшерсток в напрямку росту шерсті, роблячи це легкими рухами. Такий тип конструкції ковтуноріза дозволяє уникнути травматизму під час вичісування шерсті вихованця. Але , все ж таки, використовуватися ковтуноріз потрібно з особливою обережністю. Особливо поблизу складок шкіри, країв шкіри, сосків, кігтів, інтимної зони, вух, підстави задніх ніг, очей і будь-яких інших чутливих областей вихованця.

Характеристики Ковтуноріза CaniAMici

  • Ковтуноріз Vanity  для всіх типів вовни, 10 лез/зубів , 6×17см.
  • Ковтуноріз підходить для собак і кішок і створений спеціально для того, щоб видалити сплутані грудки шерсті  (ковтуни ), не завдаючи біль тварині.
  • Ідеально підходить для прочісування і розплутування густої та недоглянутої шерсті.
  • Простий у використанні, зручна рукоятка. Надає шерсті м’якість і блиск.
  •  Підходить для тварин з довгими і короткіми волоссям.
Cart