м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

SPA процедури для тварин

SPA процедури для тварин  — компенсація  дефіциту спілкування з природою

Здоров’я чотирилапих повністю залежить від їх власників. У великих містах , тварини не завжди мають можливість проводити багато часу  на природі у відповідності зі своїми інстинктами. А ще сьогоднішня екологічна ситуація  в навколишньому  середовищі, як результат  не дуже сприятливо  впливають на наших улюбленців. Особливо якщо це декоративні породи собак та котів.

SPA процедури в ЗооСервісі GO-GROOM-нові можливості у підтримці здоров’я для тварин

Ефективний комплекс процедур з  урахуванням  стану здоров’я, стану шерсті, способу життя, звичок та інших особливостей  можуть запропонувати фахівці  нашого Салону.  Якщо є які-небудь проблеми, наприклад, алергічні реакції або ранки, висипання на шкірі, все це  обов’язково врахується  при виборі SPA-процедур.

Це, не просто вичесати та викупати домашнього улюбленця , а створити ідеальний зовнішній образ, підібрати  такі процедури, які зміцнюють загальне самопочуття тварини. Ідеальна шерсть є в значній мірі результатом здорової шкіри та стабільного  внутрішнього стану .

Оскільки SPA-процедури ефективно очищають шерсть, надають їй блиск  та здоровий зовнішній вигляд, вони незамінні також  при підготовці тварин  до виставкок.

В нас домашні улюбленці  отримують такі процедури, як :

🔸Масаж

🔸Гідромасаж

🔸Відбілюючі SPA-процедури

🔸Очищуючі SPA-процедури

🔸Озонотерапія (підвищення імунітету, поліпшення обміну речовин, загоєння ранок)

🔸Грязьові маски  і обгортання

🔸Ароматерапія.

Кожна з процедур  є ефективна, як сама по собі, так і в комплексі з іншими процедурами.

Всі ці  процедури покращують циркуляцію крові в організмі, підвищують імунітет, благодійно впливають на загальний психологічний стан тварин.

Косметичні засоби, які ми використовуємо в ЗооСервісі Go-GROOM робляться з натуральних компонентів і насичені екстрактами рослин, вітамінами, цілющими маслами, глинами і лікувальною гряззю.

 Ви можете розраховувати на надійний і якісний сервіс по відношенню до вашого улюбленця!

 

 

 

Cart