м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Комплексна стрижка

Комплексна стрижка собак у Львові в ЗооСервісі GO-GROOM – естетика, краса та догляд!

Комплексна стрижка  собак у Львові в ЗооСервісі GO-GROOМ —  це процедура не тільки естетична, а й корисна з практичної точки зору! Догляд за шерстю собак має свої особливості, тому  ми рекомендуємо з обережністю ставитись до самостійного підстригання шерсті. Краще – нехай цю процедюру зроблять професіонали!

У ЗооСервісі GO-GROOМ працюють майстри, які досконало володіють техніками стрижок короткошерстих і довгошерстих порід. Ціна стрижки собаки буде залежати від розміру та породи вашої тварини.

Як часто треба  стригти собаку?

Ви зможете дізнатися   у нашого майстра, як часто варто підстригати саме вашого собаку. Знову ж таки, це все залежить від породи.  Також важливо розрізняти повноцінну комплексну стрижку, яка проводиться орієнтовно 1 раз на  півтора -два місяці  та  гігієнічнй комплекс який  можна робити частіше — 1 раз в 3 тижні.

Види стрижок для собак

Майстри нашого салону запропонують комплексний догляд  за типом шерсті саме Вашого вихованця. Підберуть стрижку, яка буде не тільки красивою та практичною, а й відповідатиме стандартам породи, підкреслить усі переваги і, при необхідності, приховає недоліки.
У грумінг-салоні ЗооСервісу  GO-GROOМ  Ви можете замовити гігієнічну стрижку собак, модельну стрижку собак, а також у деяких випадках виставкову стрижку собак.

Переваги комплексної стрижки в ЗооСервісі GO-GROOМ:

🔸 Дотримання породних принципів стрижки. Це означає, що шерсть улюбленця після   стрижки буде відповідати міжнародним стандартам для конкретної породи;

🔸Перед комплексною стрижкою ми  готуємо шерсть, ретельно вичесавши ковтуни та викупавши Вашого улюбленця.

🔸Комфорт і здоров’я тварини. Після професійної стрижки зменшується ймовірність захворювань, особливо це стосується бактерій, які розмножуються в шерсті і подразнюють шкіру.

🔸 Наша Грумінг-студія використовує безпечні та якісні інструменти, ретельно стерилізуючи їх після кожної тварини.

🔸Увага до деталей та комплексне обслуговування. Крім стрижки собаки, ми також підстригаємо шерсть на подушечках лап, укорочуємо шерсть в зоні під хвостом (це перешкоджає виникненню неприємного запаху). Прибираємо шерсть біля вух та навколо очей, якщо цього вимагає порода.

🔸 Бонус — ароматні парфуми в кінці процедур!

🔸Стрижка собак у Львові в ЗооСервісі GO-GROOM – це зручно і ось чому! Ми запропонуємо вам каву, поки ви очікуєте, також ви зможете оглянути асортимент наших зоотоварів та, можливо, обрати для улюбленця нову іграшку чи сезонні вітаміни.

Якщо ви плануєте стригти тварину вдома, і при цьому не впевнені в своїх навичках — ви можете вивчити основи стрижки собак конкретної породи та отримати консультацію наших спеціалістів з цього питання. Але в цілому ж, ми радимо залишити цю задачу професійним майстрам.

Завітайте до нас в ЗооСервіс GO-GROOM на комплексну стрижку, і Ви отримаєте море задоволень!

 

Cart