м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Комплексна стрижка

Комплексна стрижка собак – естетика та догляд

Комплексна стрижка для деяких порід собак — процедура не тільки естетична, а й корисна з практичної точки зору. Догляд за шерстю собак має свої особливості, і ми рекомендуємо з обережністю ставитись до самостійного підстригання шерсті. Краще – здійснювати цю процедуру в Гурмінг салоні.

У ЗооСервісі GO-GROOМ працюють майстри, які досконало володіють техніками стрижок короткошерстих і довгошерстих порід. Ціна стрижки собаки буде залежати від розміру та породи вашої тварини.

Як часто стригти собаку? Знову ж таки, це залежить від породи. Ви зможете дізнатися   у нашого майстра, як часто варто підстригати саме вашого собаку. Також важливо розрізняти повноцінну комплексну стрижку, яка проводиться орієнтовно 1 раз в місяць та  гігієнічну стрижку, яку можна робити частіше — 1 раз в 3 тижні.

Переваги комплексної стрижки в ЗооСервісі GO-GROOМ:

🔸 Дотримання породних принципів стрижки. Це означає, що шерсть улюбленця після           стрижки буде відповідати міжнародним стандартам для конкретної породи;

🔸Перед комплексною стрижкою ми  готуємо шерсть, ретельно вичесавши ковтуни та викупавши Вашого улюбленця.

🔸Комфорт і здоров’я тварини. Після професійної стрижки зменшується ймовірність захворювань, особливо це стосується бактерій, які розмножуються в шерсті і подразнюють шкіру.

🔸 Наша Грумінг-студія використовує безпечні та якісні інструменти, ретельно стерилізуючи їх після кожної тварини.

🔸Увага до деталей та комплексне обслуговування. Крім стрижки собаки, ми також підстригаємо шерсть на подушечках лап, укорочуємо шерсть в зоні під хвостом (це перешкоджає виникненню неприємного запаху), і прибираємо шерсть біля вух та навколо очей, якщо цього вимагає порода.

🔸 Бонус — чистка зубів у собак. Щоб завершити комплексну стрижку ми проведемо чистку зубів вашому улюбленцю.

🔸Стрижка собак у Львові – це зручно і ось чому: ми запропонуємо вам каву, поки ви очікуєте, також ви зможете оглянути асортимент наших зоотоварів та, можливо, обрати для улюбленця нову іграшку чи сезонні вітаміни.

Якщо ви плануєте стригти тварину вдома, і при цьому не впевнені в своїх навичках — ви можете вивчити основи стрижки собак конкретної породи та отримати консультацію наших спеціалістів з цього питання. Але в цілому ж, ми радимо залишити цю задачу професійним майстрам.

Завітайте до нас в ЗооСервіс GO-GROOM на комплексну стрижку, і Ви отримаєте море задоволень!