м. Львів, вул. Богуна, 12

Територія задоволених тварин

Go-Groom
Записатись

м. Львів, вул. Богуна, 12

м. Львів, вул. Богуна, 12

Гігієнічний комплекс

Гігієнічний комплекс для собак у Львові

в ЗооСервісі GO-GROOM

Ритм життя сучасної людини не дозволяє, часом, щодня виділяти час на повноцінний догляд за улюбленцем. Але ж ще необхідно мати в арсеналі шампуні, бальзами для купання, рушники, гребінці / пуходеркой, когтерези, резиночки … І витрачати кожні 2-3 тижні по кілька годин на банні і гігієнічні процедури для чотирилапого  друга. Саме тому в ЗооСервісі GO-GROOM  розроблений гігієнічний  комплекс для собак. В  комплекс  вже включені всі необхідні процедури. Ви просто приводите вашого вихованця в салон, і  потім забираєте його через пару годин красивого і щасливого!

Що включає в себе процедура гігієнічного комплексу  для собак в ЗооСервісі GO-GROOM:

🔸вичісування ,

🔸купання професійною косметикою ,

🔸сушку феном , або видування бустером ( для довгошерстних порід)

🔸підстригання кігтів ,

🔸чищення вушок,

🔸окантовку контурів лап, вух та живота.

Ми знаходимось у місті  Львів, тому  завжди раді зустрічати чотирилапих разом з їх господарями. Гігієна для собак – це одна з головних умов гарного самопочуття улюбленця, таким чином,  ми радимо регулярно проводити гігієнічний комплекс в салоні або вдома.

Купання та гігієнічний кдогляд

На першому етапі ми купаємо собаку, підбираючи індивідуальний шампунь та кондиціонер для типу шерсті вашого улюбленця. Перед цим ми ретельно прочісуємо шерсть, потім зістригає проблемні ділянки і прибираємо ковтуни. Після сушіння — розчісуємо для того, щоб позбутися від відмерлого підшерстя і відновити структуру волосин. Професійний догляд за шерстю – це необхідна процедура для виставкових порід, а також для тих собак, чиї господарі полюбляють різноманітні експерименти із зачісками та кольором шерсті своїх улюбленців.

У гігієнічну комплекс  обов’язково входить стрижка собак в області вух та нижньої частини тулуба. А також —  догляд за кігтями, чистка вух зі спеціальним лосьйоном м’якими тампонами.

Фахівці ЗооСервісу GO-GROOМ проводять всю процедуру з максимальним комфортом для тварини, використовуючи сучасне обладнання та косметику преміум класу.

Гігієна   та догляд за шерстю  собак в домашніх умовах

  Незалежно від породи регулярний  гігієнічний догляд за шерстю має стати обов’язковою процедурою для кожного власника собак. Як часто треба купати собаку, вичісувати його і якими інструментами це робити, залежить від довжини шерсті і способу життя тварини. Для деяких порід важлива не тільки процедура вичісування, а й стрижка відповідно до встановлених стандартів.

Рекомендації та поради по гігієнічному догляду від ЗооСервісу GO-GROOM:

   🔸  Купання і сушка вихованця в домашніх умовах детально описані в цій статті 

   🔸 Не чекайте, поки кігті відростуть максимально, зістригайте їх регулярно і привчайте  чотирилапого до такої процедуру з самого дитинства;

   🔸  Регулярно вичісуйте собаку. Це допоможе  очистити шерсть тварини від частинок бруду, пилу, лупи і відмерлих шерстинок

В ЗооСервіс GO-GROOМ допоможуть вибрати необхідний гігієнічний набір конкретно для вашої собаки.

Гігієнічний комплекс в салоні краси для собак або вдома рекомендується проводити один раз в 2-2,5 тижні залежно від породи та умов, в яких знаходиться собака.

Cart